KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6082031
nr 608 2031
1800-tal, Monogramsignerad, "man med lans" 18x11
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 2 november 2009
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr
ledande budet*
1.700 kr
1.900 kr